Kas yra RP?

Go down

Kas yra RP?

Rašyti by Z on Sk. 12 06, 2015 6:07 pm

Šaltinis

Roleplay


Role-play tai angliškas terminas apibūdinantis veiksmą, kai žmonės susiburia ir sukuria istorija. Tai susibūrimas aplink laužavietę ar stalą ir pasakojimas istorijų. RP tai kūrybiškumo ir linksmumo skatintojas.

RP forumai iš esmės yra istorijos. Dažniausiai sukuri svarbų veikėją ir istoriją jam. Visi kiti taip pat sukuria veikėjus ir jų istorijas. Dar yra vadovai (dažniausiai moderatoriai) kurie sujungia suburia tuos veikėjus ir jų istorijas.

Dažniausiai Rp turi vadovus kurie sukuria aplinką, istoriją, tikslą. vadovai sukuria pasaulį, kuriame veikėjai galės veikti. Tavo ir kitų veikėjai taps kažkuo svarbūs tame pasaulyje, herojai, išskirtiniai, blogiečiai. Tu turėsi vesti savo veikėją pro istoriją, kuria jūs su kitais kuriate.

Kiekvienas žaidėjas prisiima kitokį veikėją ir tie veikėjai bendrauja su kitais veikėjais. Role-play yra labai panaši į vaidybą mintyse. Tu įsivaizduoji ką aprašo vadovas. Tada tu įsivaizduoji savo veikėjo reakciją ir apibūdini ją vadovui ir kitiems žaidėjams. Jie paeiliui daro tą patį.

Didžiojoje dalyje stalo, kortų, kauliukų žaidimų yra apibrėžta kaip laimėti ir kaip pralošti, laimėjimas yra žaidimo tikslas. Rp neturi nei laimėjimų nei pralošimų. Tavo tikslas, kaip žaidėjo yra padėti sukurti istorija ir pasilinksminti. Tu gali duoti savo veikėjui kitokių tikslų, bet jų pasiekimas neapibrėžia jokios reikšmės susijusios su "laimėjimu" ar "pralošimu". Kaip gyvenime, nėra taip svarbu ar tu laimėjai ar pralošei, svarbiau kaip tu jį nugyvenai.

Viskas įdomu, bet tikriausiai jūs klausiate" kas ten vyksta? Ką tie "veikėjai" daro?"

Dažniausiai veikėjai dalyvauja nuotykiuose, kuriuos galime sutikti nuotykių filmuose ar knygose. Viename Rp galite būti grupė slaptų agentų bandantys apsaugoti pasaulį nuo atominio sprogimo. Kitame, galite būti miestelio gyventojai, kurie kenčia nuo rūstaus valdovo. Galite būti grupė karių vienuoliktame amžiuje Europoj, ar Karaliaus Artūro riteriai, ar superherojai, ar Betmenas, ar originalus veikėjas, kurį sukuri, bet kokiame pasaulyje.
avatar
Z
Admin

Pranešimų skaičius : 87
Join date : 2015-12-04

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dots.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume