Taisyklės

Go down

Taisyklės

Rašyti by Z on Sk. 12 06, 2015 12:51 pm

Forumo Taisyklės1. Ne floodinti. Ne rašinėti nereikalingų, trumpų ir dažnų žinučių. Šitai taisyklei galimos išimtis tik skiltyje Betkas ir Viskas
2. Ne double-postint. Negali būti dvi iš eilės žinutės, kurios priklauso jums. Tokiu atveju naudokit Edit mygtuką ir pridėkit prie buvusio posto. Vienintelės išimtys: kai išeini iš vietovės ir po kiek laiko grįžti ir dėl pradingusių susirašinėtojų (pagal RP taisykles) norite išeiti iš vietovės.
3. Pagarba ir Švari kalba. Būtina gerbti vieni kitus ir naudoti švarią kalbą. Jei norite RP naudoti keiksmažodžius, arba cenzūruoti ****, arba naudoti Spoiler su Cenzūros pavadinimu.
4. Nesisavinti kitų darbų be leidimo. Naudoti kaip pavyzdį savo darbui galima, copy/paste negalima.
5. Rašykite Lietuviškai. Čia forumas, nors ir užtruks keliomis sekundėms ilgiau, naudokite lietuviškas raides.
6. Adminas visagalis. Nors ir neketinu kištis, jei forume bus reikalingas sprendimas ir aš jį padarysiu, jis bus neginčijamas. Galite bandyti pakeisti nuomone diskusija, bet dėl tvarkos, neprivalau keisti sprendimo.

RP Taisyklės


I. Negalima būti dvejose vietose. Turite išeiti iš vienos temos, kad galėtumėte pradėti kitoje.
II. Laukite savo eilė. Jei pradėjote kažką bendro su kitais žaidėjais. Laukite savo eilės. Žmones galima praleisti, tik kai jie tampa pradingę (neatrašė per 24 val).
III. Nemaišykite IC su OOC. Tai reiškia, kad The Play esančiose skiltyse rašoma tik RP. Jokiu smailų, linkų ar kitokių "chato" kalbų. Autorius gali rašyti prie savo RP ir komentarus, pažymėtus [] ženklais.
IV. Dvi Pagrindinės RP taisyklės. Ne Dievauk, valdai tik savo veikėją ir silpnai gali panaudoti aplinką; kiti veikėjai reaguoja kaip jų autoriai nori. Ne meta-game'ink, ką žino autorius, veikėjas nežino; jei perskaitei apie gudrius spąstus, tavo veikėjas į juos ir pakliūtų.
avatar
Z
Admin

Pranešimų skaičius : 87
Join date : 2015-12-04

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dots.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume